درباره ما


شرکت تهویه و پالایش پارسیان مهر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷در قالب هسته فن آوری آغاز کرد و در سال ۱۳۹۸ به عنوان شرکت خصوصی سهامی خاص به ثبت رسیده است و در حال حاضر در مرکزرشد فن آوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران مستقر می باشد و مسیر یک شرکت دانش بنیان را می پیماید.
هدف اصلی این شرکت بومی سازی تکنولوژی های نوین در راستای پیشبرد اهداف سلامت در محیط کار می باشد. این شرکت با بکارگیری نیروهای جوان و خلاق دانشگاهی و متخصصین حوزه مهندسی گام های موثری برداشته اند. متولیان این مجموعه طی 10 سال گذشته با طراحی و ساخت دستگاه های تهویه صنعتی در کارگاه های جوشکاری آرگون، سندبلاست، آبکاری، برش کاغذ، دایکاست، کوره های ذوب فلزو بسیاری از صنایع آلوده ساز، فعالیت خود را در حوزه کنترل آلودگی هوای محیط کار شروع نموده اند و در حال حاضر براساس نیاز جامعه در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های کوچک و سیار، تحقیقات وسعی انجام داده اند که در نهایت منجر به تولید حدود 10 نوع محصول متنوع گردیده است.
امید است بتوانیم با استعانت از حمایت های همیشگی خداوند عالم هستی و تلاش و پشتکار دانشمندان و فعالان دانشگاهی و عملکرد ارزشمند صنعتگران و تکنسین های فنی مهندسی، در راستای صیانت از سلامت مردان و زنان زحمت کش جامعه گامی موثری برداریم.
با وجود تمامی تلاش های صورت گرفته، محصولات تولید شده مسیر تکامل و تعالی را می پیمایند. لذا در این راه پرپیچ و خم، دست تمامی صاحبنظران و اساتید را به گرمی می فشاریم و از نظرات ارزشمند شما در راستای ببهود کیفیت تولیدات خود استفاده خواهیم کرد.